Для шестирічної дівчинки з Нікополя, що втратила обидві ніжки через ворожий обстріл, зібрали вже більше 700 тисяч гривень. Про це розповіли у благодійному фонді «Дітям Нікополя», на рахунок якого небайдужі перераховують кошти, передає Nikopolnews.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/10/o_1gf6co1hi193r1h8s1atk1i4se371k-1024x682.jpg)
Для шестирічної дівчинки з Нікополя, що втратила обидві ніжки через ворожий обстріл, зібрали вже більше 700 тисяч гривень. Про це розповіли у благодійному фонді «Дітям Нікополя», на рахунок якого небайдужі перераховують кошти, передає Nikopolnews.