Мешканців Дніпропетровщини закликають не панікувати через ворожі удари по критичній інфраструктурі. Відповідне звернення оприлюднив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/10/lukashuk-2-1024x682.jpg)
Мешканців Дніпропетровщини закликають не панікувати через ворожі удари по критичній інфраструктурі. Відповідне звернення оприлюднив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.