Від самого ранку 1 листопада комунальники Нікополя усувають наслідки нічних обстрілів і, як завжди, наводять лад у місті. Про це повідомила Нікопольська міська рада і оприлюднила фото-звіти, передає Nikopolnews.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/11/312973193_415620044101746_4132521828630595784_n-1024x682.jpg)
Від самого ранку 1 листопада комунальники Нікополя усувають наслідки нічних обстрілів і, як завжди, наводять лад у місті. Про це повідомила Нікопольська міська рада і оприлюднила фото-звіти, передає Nikopolnews.