День 17 листопада на Дніпропетровщині був непростим. Окупанти здійснили ракетну атаку на Дніпро і обстріл Нікопольщини. Підсумки четверга підбив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-17_15-41-31-1-1024x683.jpg)
День 17 листопада на Дніпропетровщині був непростим. Окупанти здійснили ракетну атаку на Дніпро і обстріл Нікопольщини. Підсумки четверга підбив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.