25 листопада пройшла 14-та сесія Дніпропетровської обласної ради. Це було останнє пленарне засідання в цьому році, в ході якого прийнято бюджет Дніпропетровської області. Про це повідомив голова облради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-25_15-35-55-1024x683.jpg)
25 листопада пройшла 14-та сесія Дніпропетровської обласної ради. Це було останнє пленарне засідання в цьому році, в ході якого прийнято бюджет Дніпропетровської області. Про це повідомив голова облради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.