Лише за день, 26-го листопада, у Дніпропетровській області вогонь забрав життя 2 дорослих та дитини. Ще 3 людини постраждали, повідомляють у ДСНС, передає Nikopolnews. Пожежі сталися у тому числі у Нікополі і Марганці. Тут постраждали чоловіки.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2022/11/317327978_456700729975668_1477881184689401853_n-1024x683.jpg)
Лише за день, 26-го листопада, у Дніпропетровській області вогонь забрав життя 2 дорослих та дитини. Ще 3 людини постраждали, повідомляють у ДСНС, передає Nikopolnews. Пожежі сталися у тому числі у Нікополі і Марганці. Тут постраждали чоловіки.