У Томаківці, в приміщенні Нікопольської РВА, працює банк одягу, де жителі району мають можливість отримати теплі речі для дітей та дорослих. Про це повідомив начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко, передає Nikopolnews.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2023/01/322115948_865665938040324_3893644121246738791_n-1024x683.jpg)
У Томаківці, в приміщенні Нікопольської РВА, працює банк одягу, де жителі району мають можливість отримати теплі речі для дітей та дорослих. Про це повідомив начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко, передає Nikopolnews.