У мережі показали, як виглядає Давидів Брід на Херсонщині після деокупації. Це село, у якому до війни проживало близько 1200 осіб, а тепер залишилося менше сотні, було ключовим для контрнаступу ЗСУ на правому березі Херсонської області.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2023/01/1-25-1024x684.jpg)
У мережі показали, як виглядає Давидів Брід на Херсонщині після деокупації. Це село, у якому до війни проживало близько 1200 осіб, а тепер залишилося менше сотні, було ключовим для контрнаступу ЗСУ на правому березі Херсонської області.