7 січня росіяни здійснили обстріл Нікопольщини. Також над Дніпропетровщиною було збито ворожий безпілотник. Про це, підбиваючи підсумки суботи, розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2023/01/20220405110408_IMG_9296-1366x768-1-1024x683.jpg)
7 січня росіяни здійснили обстріл Нікопольщини. Також над Дніпропетровщиною було збито ворожий безпілотник. Про це, підбиваючи підсумки суботи, розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.