Вдень 8 січня окупанти обстріляли Нікополь і район. Крім того, над областю було збито ворожий безпілотник. Про це, підбиваючи підсумки неділі, розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2023/01/7403b72byz0b26bb2021f083f9fc3f54_w1920-1-1024x683.jpg)
Вдень 8 січня окупанти обстріляли Нікополь і район. Крім того, над областю було збито ворожий безпілотник. Про це, підбиваючи підсумки неділі, розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.