Канада закупить у США системи протиракетної оборони NASAMS та передасть їх Україні.
Про це у Твіттері написала міністр оборони Канади Аніта Ананд.
“Поговорила зранку із міністром оборони України Олексієм Резніковим та безпосередньо почула, що системи протиповітряної оборони – пріоритет України. Саме тому Канада купляє NASAMS у США для передачі Україні”, – написала Ананд.
Вона наголосила, що це – стане першою подарованою Канадою Україні системою протиповітряної оборони. “Зважаючи на жорстокі російські обстріли, ця система протиповітряної оборони допоможе захистити українські населені пункти та критичну інфраструктуру від дронів, ракет та авіаударів”, – зазначила міністр.
Ананд звернула увагу, що NASAMS “має дуже високу ефективність та буде важливим доповненням до оборони України”. “Надаючи широку військову допомогу, Канада й надалі підтримуватиме народ України у його боротьбі із незаконним та невиправданим російським вторгненням”, – зауважила вона.
Як повідомлялось, після початку повномасштабного російського вторгнення, Канада вже надала Україні гуманітарної та військової допомоги на понад 2,6 млрд дол. США.
Як повідомляє Міноборони у Телеграмі, міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що Канада незабаром оголосить про додатковий пакет безпекової допомоги Україні.
Міністр оборони України Олексій Резніков провів телефонну розмову з міністеркою національної оборони Канади Анітою Ананд.
“Сьогодні у мене була дуже продуктивна розмова з моєю близькою подругою міністеркою національної оборони Канади Анітою Ананд. Обговорили дуже гарні майбутні новини від Канади, які значно посилять нашу обороноздатність. З нетерпінням чекаємо офіційного оголошення”, – зазначив Резніков.
Він подякував Канаді за те, що залишається поруч з Україною.
Як повідомляв Укрінформ, 10 січня міністри оборони України Олексій Резніков і Хорватії Маріо Баножич обговорили можливості додаткової підтримки Збройних сил України.
Джерело: 0566.com.ua
Канада придбає для України системи NASAMS

Більше з Новини України та світуБільше записів у Новини України та світу »
- Як родина ексміністра отримала державне майно: історія «Дніпродіпрошахту», яка дійшла до Верховного Суду
- Гетманцев назвав втрати бюджету від нелегального ринку тютюну
- 15 000 грн за МВт·год: в Україні планують підвищити ціни на електрику для бізнесу
- Криза навколо Ормузу підвищила напруження й біля Малаккської протоки
- Бензин та дизель подешевшали на 12-15 копійок: як змінилися ціни на АЗС 17 квітня
- Їдуть через інтенсивні обстріли дронами: з прифронтового Нікополя екіпаж поліції «Білий янгол» евакуював декілька родин
- На рівні 98 доларів: ціни на нафту падають на тлі заяв Трампа про перемир’я
- До 8 людей зросла кількість постраждалих внаслідок ворожих авіаударів по Запоріжжю








