Голова облради Микола Лукашук показав Дніпро сьогодні, на другий день після масштабної ракетної атаки і влучання ворожої Х-22 у житловий дев’ятиповерховий будинок. Також він розповів, як пройшов цей день на Дніпропетровщині, передає Nikopolnews.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-15_20-34-05-2-1024x683.jpg)
Голова облради Микола Лукашук показав Дніпро сьогодні, на другий день після масштабної ракетної атаки і влучання ворожої Х-22 у житловий дев’ятиповерховий будинок. Також він розповів, як пройшов цей день на Дніпропетровщині, передає Nikopolnews.