Покровчанку Єлизавету Литвиненко висунуто на номінацію «Висхідна зірка світового дзюдо». Земляки можуть підтримати юну спортсменку, віддавши за неї свій голос. Про це повідомляє пресслужба міського голови Покрова, передає Nikopolnews.
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2023/01/3_1665-1024x683.jpg)
Покровчанку Єлизавету Литвиненко висунуто на номінацію «Висхідна зірка світового дзюдо». Земляки можуть підтримати юну спортсменку, віддавши за неї свій голос. Про це повідомляє пресслужба міського голови Покрова, передає Nikopolnews.