Останнім часом у медіапросторі багато інформації про певну «метушню» окупантів в Енергодарі та на його околицях, а також про плани росіян наступати на Запорізькому напрямку. Ситуацію прокоментували у Телеграм-каналі «Непосредственно Гачи», який веде команда патріотів з метою допомоги ЗСУ і захисту цивільного населення на правому і лівому березі Каховського водосховища в районах Нікополя і Енергодара,
![](https://nikopolinfo.net/wp-content/uploads/2023/01/622200bb5c150-1-1024x683.jpg)