Зустріч президента Франції Еммануеля Макрона та керівника Китаю Сі Цзіньпіна проклала шлях для подальшої спільної роботи щодо досягнення миру в Україні.
Про це повідомляє Bloomberg.
Високопоставлений французький чиновник джерело також відзначило, що в Парижі не очікують, що керівництво Китаю повністю змінить бік конфлікту. За його словами, наприкінці зустрічі лідер Китаю подякував Макрону за роз'яснення низки питань.
Він також переконаний, що майже п'ять годин спільних переговорів, проведених Макроном та Сі разом, підготували ґрунт для подальшої спільної роботи щодо досягнення миру в Україні.
Сі Цзіньпін утримався від згадки Росії чи Володимира Путіна у публічних виступах під час візиту, що у Франції також вважають добрим сигналом на шляху до початку мирних переговорів.
Нагадаємо, 6 квітня президент Франції Еммануель Макрон зустрівся з китайським лідером Сі Цзіньпінем.
Однією з головних тем переговорів була Україна. Макрон наголосив, що Сі Цзіньпін може повернути сторони за стіл переговорів. Також під час переговорів Сі Цзіньпін схиляв президента Франції до "протистояння" зі США.
Bloomberg: Зустріч Макрона та Сі може стати початком на шляху до миру в Україні

Більше з Новини України та світуБільше записів у Новини України та світу »
- Координаційна рада громадського здоров’я при ДніпроОВА: на засіданні говорили про протидію курінню та контроль антибіотиків
- Державне майно, родинні зв’язки та Верховний Суд: справа «Дніпродіпрошахту», яка може стати прецедентом
- Як родина ексміністра отримала державне майно: історія «Дніпродіпрошахту», яка дійшла до Верховного Суду
- Гетманцев назвав втрати бюджету від нелегального ринку тютюну
- 15 000 грн за МВт·год: в Україні планують підвищити ціни на електрику для бізнесу
- Криза навколо Ормузу підвищила напруження й біля Малаккської протоки
- Бензин та дизель подешевшали на 12-15 копійок: як змінилися ціни на АЗС 17 квітня
- Їдуть через інтенсивні обстріли дронами: з прифронтового Нікополя екіпаж поліції «Білий янгол» евакуював декілька родин







