Єврорада підтримала приєднання України до зони вільного роумінгу ЄС. Це дозволить українцям менше сплачувати за роумінг у європейських країнах. Про це повідомив віцепрем'єр-міністр Михайло Федоров.
Він зазначив, що Рада ЄС дала "зелене світло" двосторонній угоді. Фінальне рішення має схвалити Комітет асоціації в торговельному складі. Українська влада та оператори вже працюють, аби наша країна швидше інтегрувалася до "роумінгового безвізу".
Федоров пояснив, що після приєднання до зони вільного роумінгу українці будуть менше сплачувати за дзвінки в ЄС.
"Ціни на дзвінки близьким у Європі для українців знизяться. Оператори не списуватимуть по 30 гривень за хвилину розмови. Не треба буде й змінювати SIM-картки під час поїздок Європою. Крім цього, права споживачів будуть захищені за правилами ЄС", – пояснив міністр.
Рада ЄС підтримала приєднання України до “роумінгового безвізу”

Більше з Новини України та світуБільше записів у Новини України та світу »
- Українці сплатили військового збору у 4 рази більше, ніж минулого року
- Найбільший НПЗ півдня Росії продали після ударів безпілотників
- Exxon Mobil не планує повертатися в РФ та вимагає повернути 4,6 млрд доларів
- Нацбанк пом’якшив ще два валютних обмеження: чи вплине це на курс гривні
- Світовий борг досяг 250 трлн доларів: МВФ попередив про наслідки
- Рада схвалила зміни до законодавства про спрощення ввезення гумдопомоги
- Австралія знизила ціновий стелінг на нафту з РФ та запровадила нові санкції
- В РФ заправки призупиняють продаж пального через “форс-мажори” на НПЗ
Коментарі закриті.