Президент Володимир Зеленський може в суботу, 13 травня, здійснити нетривалий візит до Рима, в межах якого зустрінеться з прем'єр-міністеркою країни Джорджією Мелоні й Папою Римськии Франциском.
Про це з посиланням на джерела пише італійське агентство ANSA.
За інформацією співрозмовників ANSA, президент України може відвідати Італію з нетривалим візитом під час подорожі до Німеччини, де він має бути цих вихідних.
Джерела агенції у Ватикані не виключають, що Папа зустрінеться із Зеленським, та "наразі це лише гіпотеза, а тому офіційного підтвердження часу та місця цієї можливої зустрічі немає", додає ANSA.
У квітні, як відомо, Франциск приймав українського прем'єр-міністра Дениса Шмигаля. Сам Зеленський був у Ватикані ще в лютому 2020 року – до початку пандемії коронавірусу.
Прем'єрка Італії своєю чергою здійснила перший візит в Україну в лютому 2023 року, в межах якого оголосила про надання пакета військової допомоги, який містить комплекси SAMP/T-MAMBA, а також системи Spada і Skyguard.
Нагадаємо, Папа Римський заявляв, що Ватикан бере участь у миротворчій місії, спрямованій на припинення конфлікту між Росією і Україною, деталі якої, однак, не розголошуються.
ЗМІ: Зеленський може поїхати в Італію, зустрінеться з прем’єркою і Папою Римським

Більше з Новини України та світуБільше записів у Новини України та світу »
- Китай витісняє РФ з монгольського експорту – українська розвідка
- Гендиректор JPMorgan назвав Європу економічною загрозою для США через свою “слабкість”
- “Укренерго” збільшує обсяг відключень світла після атаки РФ
- Як вимикатимуть світло у Києві 6 грудня: ДТЕК оновив графіки
- В “Укрпошті” пояснили, які товари можна в них купити за кошти “зимової підтримки”
- “Укренерго” показало графіки відключення світла 6 грудня
- “Укренерго” показало графіки відключення світла 6 грудня
- “Викличе шок у Голлівуді”: Netflix купує Warner Bros. Discovery








Коментарі закриті.