В Росії штрафуватимуть за публікацію мап, на яких в складі РФ не позначені окупований Крим та інші захоплені території України
Відповідний закон ухвалила Держдума із посиланням на росЗМІ.
За закон проголосували одразу в другому та третьому читаннях.
Тепер "картографічні та інші документи, що оскаржують територіальну цілісність РФ", прирівнюють до "екстремістських" матеріалів. Під це визначення підпадають всі мапи, на яких окупований Крим та інші захоплені території не входять до складу Росії.
За поширення таких мап передбачається арешт до 15 діб або штраф до трьох тисяч рублів для громадян, а також штраф від 100 тисяч до мільйона рублів для юросіб.
Нагадаємо, раніше спікер Державної думи Росії В'ячеслав Володін заявив, що у війні з Україною винні президенти США, Франції та України Джо Байден, Еммануель Макрон та Володимир Зеленський, а також канцлер Німеччини Олаф Шольц.
В Росії штрафуватимуть за мапи без окупованих українських територій

Більше з Новини України та світуБільше записів у Новини України та світу »
- Австралія знизила ціновий стелінг на нафту з РФ та запровадила нові санкції
- В РФ заправки призупиняють продаж пального через “форс-мажори” на НПЗ
- Словаччина та Угорщина не зменшать закупівлю нафти і газу з РФ без альтернатив
- Федеральний резерв вперше за рік знизив ключову процентну ставку США
- Нацбанк вирішив вилучити з обігу монети номіналом 10 копійок
- Американсько-український інвестфонд почав наповнюватися грошима – Мінекономіки
- Укрзалізниця змінила низку рейсів поїздів через наслідки нічної атаки РФ
- Американський бізнес TikTok перейде під контроль інвесторів зі США — WSJ
Коментарі закриті.