Президент США Джо Байден прокоментував угоду між Росією та Білоруссю про переміщення російських ядерних боєголовок на білоруську територію.
Про це американський президент сказав під час спілкування із журналістами.
На питання про те, якою є його реакція на переміщення Росією тактичної ядерної зброї до Білорусі, Байден відповів:
"Моя реакція вкрай негативна".
Нагадаємо, в четвер міністри оборони Росії та Білорусі підписали документи про розміщення тактичної ядерної зброї на білоруській території. За словами самопроголошеного білоруського диктатора Александра Лукашенка, ядерну зброю РФ уже почали перекидати у Білорусь.
У Білому домі заявили, що домовленості між РФ та Білоруссю наразі не змінили оцінки Сполученими Штатами рівня ядерної загрози з боку РФ.
В ЄС засудили угоду між Росією та Білоруссю про переміщення російських ядерних боєголовок на білоруську територію.
Байден прокоментував переміщення ядерної зброї Росії до Білорусі

Більше з Новини України та світуБільше записів у Новини України та світу »
- Укрзалізниця змінила низку рейсів поїздів через наслідки нічної атаки РФ
- Американський бізнес TikTok перейде під контроль інвесторів зі США — WSJ
- Google інвестує понад 6 млрд доларів у ШІ у Британії
- Поляки після атаки безпілотників купують “запасні будинки” за кордоном
- Імпорт електромобілів подвоївся: яка їхня загальна митна вартість
- Хорватія запропонувала Угорщині та Словаччині повну альтернативу нафті з РФ
- У комітеті Ради розповіли, скільки коштів заклали в “єВідновлення” на 2026 рік
- Лукашенко посилює тиск на білоруські банки – СВР
Коментарі закриті.