"Укрзалізниця" у тестовому режимі відновлює курсування швидкісних потягів Інтерсіті+ до Одеси.
Про це повідомляє пресслужба АТ "Укрзалізниця".
Як зазначають у повідомленні, Поїзд №761/762 Київ — Одеса відправлятиметься з Києва 3, 4 та 5 травня о 06:03 та прибуватиме до Одеси о 13:34. У зворотному напрямку, з Одеси, поїзд вирушатиме в ті ж дати о 14:20 та прибуватиме до Києва о 21:50.
На великодні свята пропозицію місць із Києва до Львова буде збільшено, замість стандартного швидкісного поїзда Hyundai туди поїде більш містка двоповерхова Skoda. Також будуть призначені додаткові рейси поїзда №777 Київ — Львів на 4 та 5 травня.
Квитки вже можна придбати на всіх платформах. Додаткові місця до Львова зʼявлятимуться поступово протягом наступних тижнів.
“Укрзалізниця” відновлює курсування швидкісних поїздів Інтерсіті+ до Одеси

Більше з Новини України та світуБільше записів у Новини України та світу »
- Пограбували жінку посеред вулиці: правоохоронці Дніпра затримали двох підлітків
- Дніпропетровщина приєдналася до державного проєкту з довготривалого медичного догляду для ветеранів
- Сметанін покинув “Укроборонпром”: хто тимчасово очолив компанію
- На Дніпропетровщині судитимуть військового, який жорстоко побив побратима перед строєм
- На Дніпропетровщині посадовець Нацполіції напідпитку вилетів на зустрічну та протаранив мікроавтобус: троє людей у лікарні
- У Кривому Розі 32-річна жінка вчинила самогубство на очах у дітей
- У Кривому Розі розшукують 67-річного Сергія Шакірова, який понад тиждень не виходить на зв’язок
- У Запоріжжі через суд зобов’язали власників пам’яток архітектури укласти охоронні договори








