У вівторок, 23 липня, з 15:00 до 16:00 у низці областей на заході та півдні України не буде лімітів споживання через роботу сонячних електростанцій.
Про це повідомили в "Укренерго".
3 15:00 до 16:00 відключення скасовані у Львівській, Рівненській, Волинській, Івано-Франківській, Закарпатській, Вінницькій (частково), Тернопільській, Хмельницькій (частково), Чернівецькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях.
3 16:00 до 17:00 у вказаних регіонах буде застосовуватись одна черга відключень.
У компанії зазначили, що обмеження скасували через активну робота сонячних електростанцій та приймання надлишків електроенергії з енергосистеми Польщі.
“Укренерго” скасувало обмеження для низки областей до 16:00
Більше з Новини України та світуБільше записів у Новини України та світу »
- Координаційна рада громадського здоров’я при ДніпроОВА: на засіданні говорили про протидію курінню та контроль антибіотиків
- Державне майно, родинні зв’язки та Верховний Суд: справа «Дніпродіпрошахту», яка може стати прецедентом
- Як родина ексміністра отримала державне майно: історія «Дніпродіпрошахту», яка дійшла до Верховного Суду
- Гетманцев назвав втрати бюджету від нелегального ринку тютюну
- 15 000 грн за МВт·год: в Україні планують підвищити ціни на електрику для бізнесу
- Криза навколо Ормузу підвищила напруження й біля Малаккської протоки
- Бензин та дизель подешевшали на 12-15 копійок: як змінилися ціни на АЗС 17 квітня
- Їдуть через інтенсивні обстріли дронами: з прифронтового Нікополя екіпаж поліції «Білий янгол» евакуював декілька родин







