НЕК "Укренерго" оголосила про тимчасове припинення платежів за своїми "зеленими" облігаціями сталого розвитку з 9 листопада 2024 року. Про це йдеться в повідомленні НЕК "Укренерго".
Це технічне рішення, зазначаються в енергокомпанії, діятиме до завершення реструктуризації боргу, яку компанія планує провести найближчими місяцями. Уряд України спільно з "Укренерго" працюють над досягненням угоди з кредиторами.
Призупинення платежів обґрунтоване положеннями закону та постановами Кабінету Міністрів, ухваленими для дотримання умов співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ).
Компанія вже повідомила кредиторів про тимчасове призупинення виплат за євробондами і запевнила їх у своїй фінансовій стабільності.
Нагадаємо, державне підприємство "Гарантований покупець" подало позов до "Укренерго" на 6,5 мільярда гривень через заборгованість за послуги для відновлюваної енергетики.
Борг НЕК "Укренерго" на балансуючому ринку (БР) наразі становить понад 16 млрд грн, а борги компаній-учасників цього ринку перед НЕК перевищують 34 млрд грн.
За підсумками 2023 року НЕК "Укренерго" отримала близько 400 млн грн прибутку, дохід компанії становив 83 млрд грн.
“Укренерго” оголосило технічний дефолт за “зеленими” облігаціями

Більше з Новини України та світуБільше записів у Новини України та світу »
- Як вимикатимуть світло у Києві 30 грудня: ДТЕК показав графіки
- Кабмін відстрочив запровадження платіжних терміналів для ФОП 1 групи
- В “Укренерго” розповіли про графіки відключення світла на 30 грудня
- Ціни на срібло знизилися після рекордного зростання
- Вартість Bitcoin та інших криптовалют почала зростати – Bloomberg
- Прогнози не справдилися: чому долар дешевшає напередодні Нового року
- Найбільші оборонні компанії в Європі виплатять майже 5 млрд доларів дивідендів – FT
- Курс валют НБУ на 29 грудня









Коментарі закриті.