
Медики Нікополя потрапили під ворожу атаку. Це сталося в ніч на 2 червня, коли бригада «швидкої» виїхала на виклик, аби рятувати поранених після іншого обстрілу… Внаслідок удару окупантів постраждав водій автомобіля «екстренки».
Подробиці розповіли у Дніпропетровському обласному центрі екстреною медицини, передає Nikopolnews.
Медики Нікополя потрапили під ворожу атаку
У ніч на 2 червня Нікополь знову став мішенню ворога. Під час виконання виклику було поранено екстреного медичного техніка бригади.
О 3:00 ночі бригада Нікопольської станції екстреної медичної допомоги виїхала на виклик до двох поранених внаслідок дронової атаки. Виклик надійшов від рятувальників ДСНС
За лічені хвилини бригада у складі парамедиків Антоніни Бережної та Артура Кондратенка, екстреного медичного техніка Олександра Золотаревського прибула на місце події.
Та коли вже почали виходити з автомобіля , побачили, що над ними завис ворожий дрон.
Всі швидко зорієнтувалися й намагалися сховатися під деревами. Але Олександр не встиг: вибухівка влучила в будинок за два метри від нього, і уламки завдали поранення.”Мінно-вибухова травма, акубаротравма та уламкові поранення лівих верхньої та нижньої кінцівок”.
Парамедики діяли миттєво — попри пережитий стрес, оперативно надали медичну допомогу.
Потім Артур замінив свого постраждалого колегу — сів за кермо автомобіля і терміново вирушив з небезпечної зони в лікарню.
Допомогу постраждалим, до яких прямувала бригада, оперативно надали рятувальники ДСНС, які вже перебували на місці події.
«Це був виклик — і на професійну реакцію, і на людську витримку. Наші молоді спеціалісти не зламались, діяли чітко і злагоджено, врятували не лише пацієнта, а й свого колегу. Я пишаюсь ними», — розповіла завідувачка Нікопольської станції Валентина Марченко
Дякуємо нашим Героям Нікопольської станції за винахідливість та стійкість у дуже непростій небезпечній для життя ситуації! Вони не мають зброї, але щодня на передовій медичного фронту — рятують життя, – йдеться у повідомленні
Ще новини Нікополя: Поранено водія «швидкої» і двох цивільних: ворог вдарив у Нікополі по підрозділу рятувальників
Коментарі закриті.