
У Нікополі сьогодні, 25 червня, комунальники ліквідовують наслідки буревію і обстрілів. Також виконують інші роботи з благоустрою.
Про це розповіли і поділилися фото у Нікопольській міській раді, передає Nikopolnews.
Ліквідовують наслідки обстрілів вже майже три роки…
Ліквідація наслідків обстрілів залишається серед першочергових завдань комунальників. До екстреного ремонту пошкодженого житла активно долучаються партнери міста – гуманітарна місія «Проліска» за підтримки UNHCR Ukraine – Агентства ООН у справах біженців в Україні.
Будівельні матеріали та виконання робіт – безкоштовні для постраждалих мешканців.
Головне – якнайшвидше допомогти людям: закрити розбиті вікна та накрити дахи, аби захистити оселі від дощів, – наголошує міський голова Нікополя Олександр Саюк
У Нікополі сьогодні усувають наслідки буревію
Вчора ввечері буревій зламав гілки та повалив кілька дерев. Комунальники зранку прибрали їх з доріг та тротуарів для того щоб забезпечити рух транспорту та пішоходам.
Фахівці працюють над усуненням поривів на лініях зовнішнього освітлення.
Інші роботи комунальників
Також цього тижня комунальники продовжують розрівнювати ґрунт вздовж дороги на вулиці Херсонській. На вулиці Педагогічній ці роботи вже на завершальному етапі.
Триває покіс трави в парках, скверах, на узбіччях вулиць Електрометалургів, Іллі Рєпіна, а також у приватному секторі.
Бруд на дорогах прибирають на вулицях Іллі Рєпіна та Світлій.
Окремі бригади зносять аварійні дерева, що ростуть поруч з будівлями і можуть завдати шкоди при падінні. На вулиці Героїв Чорнобиля проводиться обрізка нижніх гілок дерев, що закривають огляд водіям.
На вулиці Електрометалургів продовжують фарбувати дорожню огорожу. Також на цій вулиці оновлюють автобусні зупинки: очищають від наліпок та оголошень, після чого фарбують.
За сприятливих погодних умов комунальники ліквідовують вибоїни, заливають тріщини бітумною мастикою – зокрема, на вулицях Електрометалургів, Героїв Чорнобиля та Херсонській.
Вивіз побутового та негабаритного сміття проводять за графіком, контейнерні майданчики утримують в чистоті.
Ще новини Нікополя: Ремонтують дороги, фарбують паркани і зупинки, прополюють клумби, косять траву: комунальники Нікополя не тільки усувають наслідки ворожих атак (фото)
Коментарі закриті.