Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Нікопольщина під обстрілами, над областю збили 12 БпЛА: як пройшла ніч 29 червня на Дніпропетровщині

Нікопольщина під обстрілами, над областю збили 12 БпЛА: як пройшла ніч 29 червня на Дніпропетровщині

Нікопольщина знову була під обстрілами цієї ночі і вранці. Також ворог атакував область з неба під час повітряної атаки.

Як пройшла ніч 29 червня на Дніпропетровщині, Nikopolnews повідомляє з посиланням на очільників області і громад.

Нікопольщина під обстрілами

Ворог атакував Нікопольщину безпілотниками й артилерією.

Цілили по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах. На щастя, ніхто не постраждав.

В інших громадах області ніч минула без обстрілів.

Ситуація у Нікополі

Вечір і ніч у місті минули без надзвичайних ситуацій, проте ранок розпочався з ворожої атаки дроном-камікадзе. Станом на зараз минулось без постраждалих та поранених. Інформація уточнюється.

Якщо вам потрібна допомога, будь ласка, звертайтесь на гарячу лінію міської ради:

  • 0 800 504 105 цілодобово
  • 068 495 25 84 цілодобово
  • 0566 69 60 61 цілодобово

Усуваємо наслідки попередніх обстрілів. Наша підтримка — це опора одне для одного. Бажаю світлого, спокійного вихідного. Тримаймось, ми разом! Все буде Україна! – написав міський голова Олександр Саюк

Повітряна атака на Дніпропетровщину

З вечора і до ранку працювали наші сили ППО. Оборонці неба знищили 1️2 ворожих БпЛА.

Ще новини Дніпропетровщини: Пошкоджено храм, будинки, авто: ворог атакував Нікополь і район з вечора до ранку 22 червня (фото)

Більше з Новини НікополяБільше записів у Новини Нікополя »

Коментарі закриті.