

У Нікополі вітають талановитих дітей з перемогами у спорті і творчості. Попри війну і випробовування юні нікопольці постійно радують нас своїми досягненнями і прославляють рідне місто далеко за його межами!
Чергові приємні новини про успіхи юних зірочок оприлюднила сьогодні Нікопольська міська рада, передає Nikopolnews.
У Нікополі вітають талановитих дітей
З 19 по 21 грудня у київському Палаці спорту «Veneto-Sport» відбувся престижний Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «RIZATDINOVA CUP 2025», організований бронзовою призеркою Олімпійських ігор-2016, гордістю України — Ганною Різатдіновою.
Цей турнір вже традиційно є важливою подією для юних гімнасток з усієї країни. Він дарує можливість змагатися на високому рівні, набиратися досвіду та надихатися прикладом легендарної спортсменки.
Протягом трьох днів на килим вийшли 650 гімнасток з усіх куточків України, продемонструвавши відмінну підготовку, витримку та справжній спортивний характер.
У надзвичайно складній конкуренції вихованки ДЮСШ «Електрометалург» показали гідні результати в окремих видах вправ:
- 2 місце — Анастасія Поган
- 5 місце — Вікторія Каражова, яка ще стала переможницею турніру в спеціальній номінації «Міс Rizatdinova Cup»
- 5 місце — Поліна Бас
Вітаємо наших спортсменок та їхніх тренерів — Наталію Луньову, Валентину Шемету та хореографа Сергія Карповича з чудовими виступами! – кажуть у пресслужбі НМР



Також вітають ученицю фортепіанного відділу Нікопольської міської школи мистецтв Анну Кисельову з перемогою в Двотуровому міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв “Gool Art Talents”, м. Київ. Aнна стала лауреатом ll премії. Викладач Ірина Єгорова.

Бажаємо не зупинятись на досягнутому і впевнено йти вперед до нових творчих перемог, – йдеться у повідомленні
Ще новини Нікополя: Юні художники з Нікополя здобули перемоги на трьох конкурсах (фото)










Коментарі закриті.