Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У Нікополі затримали чоловіка, який намагався вбити свого 73-річного дідуся

у Нікополі

У Нікополі затримали чоловіка, який намагався вбити свого 73-річного дідуся. Йому вже повідомили про підозру.

Повідомили у поліції, передає Nikopolnews.

Подія сталася 20 січня поблизу 20:00. На місці виїхали поліцейські. Вони опитали свідків і очевидців, зібрали речові докази та встановили такі події.

Того дня між родичами виник конфлікт, у ході якого чоловік спочатку вдарив потерпілого кулаком в обличчя. Від удару чоловік впав на підлогу, після чого чоловік достав ніж та спричинив дідусю тілесні ушкодження. Після скоєного злочину зловмисник втік з місця події.

У Нікополі затримали чоловіка

у Нікополі

Правоохоронці розшукали та затримали нападника. У нього вилучили знаряддя злочину. Чоловіку повідомили про підозру за ч.2 ст.15, ч. 2 ст. 1 ст.115 Кримінального кодексу України.

Ще новини Нікополя: Потребував лікування у Житомирській області: «Білі янголи» евакуювали з Нікополя чоловіка, який має інвалідність (відео)

Більше з Новини НікополяБільше записів у Новини Нікополя »

Коментарі закриті.