Станом на 11:00 12 січня в енергосистемі України зберігається значний дефіцит потужності, особливо в ранкові та вечірні години максимального споживання. Холодна погода сприяє зростанню споживання.
Як повідомляє прес-служба НЕК «Укренерго», для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей доведені ліміти споживання, що діють з 00:00 до 24:00. Вже вранці в дев'яти областях було перевищено ліміти споживання, внаслідок чого для збереження стабільної роботи енергосистеми застосовувалися аварійні відключення.
Нагадуємо, що для дотримання лімітів оператори систем розподілу (обленерго) складають та застосовують графіки планових відключень.
Наголошуємо, що загальний дефіцит в енергосистемі – це наслідок масованих ракетних та дронових атак росіян щодо енергетичної інфраструктури. Крім цього, врагом тимчасово окуповані ряд електростанцій, які виробляли електроенергію для українців, серед яких найбільша Запорізька АЕС. Ці потужності дозволили б у повній мірі покрити потребу в електроенергії.
«Укренерго», виробники електроенергії та оператори систем розподілу постійно працюють над відновленням пошкоджених об'єктів, уражених ракетними та безпілотними атаками ворога. І спільними зусиллями це нам поступово вдається.
Будь ласка, розумно споживайте електроенергію, користуйтесь енергоємними приладами по черзі. Це дозволяє знизити навантаження на енергосистему та зменшити необхідність застосування обмежень.
Джерело: 0566.com.ua
Через перевищення лімітів енергоспоживання в Україні застосовуються аварійні відключення
Більше з Новини України та світуБільше записів у Новини України та світу »
- Безробітні в Україні назвали, яку зарплату хотіли б отримувати
- Понад третина українських роботодавців планують підвищення зарплат – дослідження
- В Україні фасуватимуть швейцарські ліки від раку
- Швеція запускає нову ініціативу для підтримки українських вчених
- “Укрзалізниця” отримає 54 млн євро від ЄБРР: на що спрямують кошти
- Україна та Світовий банк запускають програму для підготовки проєктів відбудови
- У РФ можуть списати єдиний авіаносець на металобрухт після 7 років ремонту
- Витрати РФ на вербування контрактників на війну проти України перевищили $54 млрд на рік
Коментарі закриті.