Національний банк України з 22 червня 2024 року забороняє проведення платіжних операцій клієнтів на рахунки організаторів азартних ігор для участі в них за рахунок коштів, отриманих на умовах кредиту.
Згідно з повідомленням, це дасть змогу мінімізувати ризики для безпеки та стабільності фінансової системи, зменшить негативні наслідки функціонування сфери азартних ігор в мережі Інтернет, сприятиме захисту прав споживачів та розвитку відповідального споживчого кредитування.
У НБУ додали, що зміни внесені постановою правління НБУ від 21 червня 2024 року № 72, що набирає чинності з 22 червня 2024 року.
НБУ заборонив використання кредитних коштів в азартних іграх

Більше з Новини України та світуБільше записів у Новини України та світу »
- Пішов в СЗЧ та погрожував людям зброєю: у Самарі затримали зловмисника
- У Запорізькій області викрили посадовця, який завдав державі понад 2 млн грн збитків
- Коригував обстріли міста на замовлення батька–агента рф: підлітку з Дніпра загрожує довічне увʼязнення
- Посадовця військової частини судитимуть за привласнення майже 10 млн гривень
- У Вільногірську судитимуть жінку за незаконну торгівлю алкоголем і тютюном
- Запоріжжя: ворожі війська атакували пожежнo-рятувальний підрозділ
- На Дніпропетровщині затримуються потяги через безпекові зупинки
- Пошкоджена багатоповерхівка та інфраструктура: безпекова ситуація на Дніпропетровщині станом на ранок 29 березня








