Три банки – МТБ Банк, Таскомбанк і BISbank – стали партнерами державної програми "єОселя" і почнуть видавати пільгові іпотечні кредити.
Таким чином, у програмі вже 11 банків-партнерів, у яких можна оформити доступну іпотеку. Крім нових банків це: Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк, Sense Bank та Банк Кредит Дніпро.
Через застосунок "Дія" можна оформити попереднє рішення про видання кредиту навіть без візиту до банку.
За програмою доступного кредитування житла "єОселя" українці можуть купити квартиру, будинок або таунхаус під 3% або 7% — залежно від пільгової категорії.
Вже понад 12 000 сімей отримали пільгові іпотечні кредити на суму понад 19 млрд грн.
Найбільше кредитів за програмою "єОселя" банки видають для Києва та Київської області. На столичний регіон припадає понад 45% позик.
Ще три банки почнуть видавати пільгову іпотеку “єОселя”

Більше з Новини України та світуБільше записів у Новини України та світу »
- Координаційна рада громадського здоров’я при ДніпроОВА: на засіданні говорили про протидію курінню та контроль антибіотиків
- Державне майно, родинні зв’язки та Верховний Суд: справа «Дніпродіпрошахту», яка може стати прецедентом
- Як родина ексміністра отримала державне майно: історія «Дніпродіпрошахту», яка дійшла до Верховного Суду
- Гетманцев назвав втрати бюджету від нелегального ринку тютюну
- 15 000 грн за МВт·год: в Україні планують підвищити ціни на електрику для бізнесу
- Криза навколо Ормузу підвищила напруження й біля Малаккської протоки
- Бензин та дизель подешевшали на 12-15 копійок: як змінилися ціни на АЗС 17 квітня
- Їдуть через інтенсивні обстріли дронами: з прифронтового Нікополя екіпаж поліції «Білий янгол» евакуював декілька родин







