Кіберфахівці Головного управління розвідки Міністерства оборони України атакували АТ "Россільгоспбанк" і ПАТ "Московський кредитний банк". Про це розповіло джерело у розвідці.
"Унаслідок атаки порушено роботу сайтів, немає доступу до послуг інтернет-банкінгу, не працюють мобільні додатки. Технічні служби банків поки що навіть приблизно не можуть визначити, коли відновиться стабільна робота сервісів", – сказав співрозмовник агентства.
За його словами, фінансові установи РФ є законними цілями для українських Сил безпеки і оборони, оскільки всі вони беруть участь у фінансуванні окупаційної армії.
Як повідомлялося, раніше у вересні кіберфахівці ГУР здійснили чергову DDOS-атаку на банківську систему РФ. Зокрема, тоді під кіберудар потрапили "Банк Росія", "Тінькофф банк", "Газ банк" та платіжна система "СБП".
ГУР здійснило кібератаку на ще два російські банки – джерело

Більше з Новини України та світуБільше записів у Новини України та світу »
- Apple розширює виробництво iPhone 17 в Індії для зменшення залежності від Китаю
- Українці отримали можливість використати найновішу технологію Wi-Fi
- Макрон назвав РФ хижаком, якому “треба продовжувати їсти” для виживання
- Нові правила для банків, НБУ та Фонду гарантування: що зміниться для вкладників
- Допомога при народженні дитини зросте до 50 тисяч грн – нардеп
- Понад дві тисячі комунальних підприємств в Україні є збитковими
- Китай наростив імпорт російської нафти після зниження закупівлі Індією
- Скільки готівки зняли українці в банкоматах: НБУ назвав суми
Коментарі закриті.