Ціни на природний газ у Європі знижуються п'ятий день поспіль завдяки м'якій і вітряній погоді, яка допомагає зберігати запаси від швидкого виснаження.
Про це повідомляє агентство Bloomberg.
Базові ф'ючерси трохи впали в понеділок після зниження на 2,8% минулого тижня. Шторм Дараг пронісся Великою Британією у вихідні, збільшивши виробництво електроенергії з вітру та зменшивши використання газу для генерації.
Хоча в найближчі дні очікується незначне похолодання та спад швидкості вітру, на наступному тижні прогнозується повернення м'яких і вітряних умов. Це може обмежити споживання газу, саме коли до регіону прибувають нові партії. Імпорт скрапленого природного газу (СПГ) до Європи вже досяг найвищого рівня з січня.
Деякі вантажі СПГ затрималися в Уельсі через штормові вихідні, але один танкер вже розвантажується, а ще чотири мають прибути цього тижня, згідно з даними відстеження суден, зібраними Bloomberg, і портовими звітами.
Попит в Азії залишається слабким, оскільки найбільший споживач, Китай, може перепродавати більше партій СПГ через слабкий внутрішній промисловий попит і вищі спотові ціни, що робить реекспорт більш вигідним, за даними провідного приватного китайського імпортера ENN Group.
Ф'ючерси на газ на місяць уперед у Нідерландах, які є еталоном для європейського ринку, знизилися на 0,7% до €46,16 за мегават-годину станом на 8:49 ранку в Амстердамі. Британський еквівалент знизився на 1,1%.
Ціни на газ у Європі знижуються п’ятий день поспіль

Більше з Новини України та світуБільше записів у Новини України та світу »
- Координаційна рада громадського здоров’я при ДніпроОВА: на засіданні говорили про протидію курінню та контроль антибіотиків
- Державне майно, родинні зв’язки та Верховний Суд: справа «Дніпродіпрошахту», яка може стати прецедентом
- Як родина ексміністра отримала державне майно: історія «Дніпродіпрошахту», яка дійшла до Верховного Суду
- Гетманцев назвав втрати бюджету від нелегального ринку тютюну
- 15 000 грн за МВт·год: в Україні планують підвищити ціни на електрику для бізнесу
- Криза навколо Ормузу підвищила напруження й біля Малаккської протоки
- Бензин та дизель подешевшали на 12-15 копійок: як змінилися ціни на АЗС 17 квітня
- Їдуть через інтенсивні обстріли дронами: з прифронтового Нікополя екіпаж поліції «Білий янгол» евакуював декілька родин







