Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Ворог накрив Нікополь «Градом» – сталася пожежа, також атакував громади району (фото)

Ворог накрив Нікополь «Градом» - сталася пожежа, також атакував громади району (фото)

Ворог накрив Нікополь «Градом» і атакував дронами в ніч на 13 травня, під ударом були й інші громади району.

Про це Nikopolnews повідомляє з посиланням на очільників області і громад.

Обстріли Нікопольщини – що кажуть в області

За даними ДніпроОВА, агресор атакував Нікопольщину з РСЗВ “Град”, артилерії, застосовував БпЛА. Поцілив по Нікополю, Марганецькій, Покровській та Мирівській громадах.

Зайнявся приватний будинок. Рятувальники вогонь вгамували. Яких ще збитків завдали росіяни, з’ясовуємо. Триває обстеження території, – написав начальник ДніпроОВА Сергій Лисак

Обстріли Нікополя – інформація від міського голови

Міський голова Нікополя Олександр Саюк розповів, що вчора ввечері ворог атакував місто дроном-камікадзе, вночі ж бив з «Граду». Минулось без поранених та загиблих.

Пошкоджено приватний житловий будинок. Сталася пожежа. Вогонь рятувальники приборкали. Інформація уточнюється.

Якщо вам потрібна допомога, будь ласка, звертайтесь на гарячу лінію міської ради:

  • 0 800 504 105 цілодобово
  • 068 495 25 84 цілодобово
  • 0566 69 60 61 з 7:00 до 19:00

Служби у Нікополі продовжують усувати наслідки обстрілів, допомагають нікопольцям. Комунальні підприємства виконують свою роботу.

У щоденній роботі — основа нашого майбутнього. Хай день буде спокійним та успішним. Тримаймось, ми разом! Все буде Україна! – додав Олександр Саюк

Фото наслідків обстрілу Нікополя

Фото наслідків обстрілу Нікополя

Фото наслідків обстрілу Нікополя

Фото наслідків обстрілу Нікополя

Ще новини Нікополя і району: У Нікополі горів ресторанний комплекс, у Дніпрі є загиблий і поранений – важка ніч 30 квітня на Дніпропетровщині

Більше з Новини НікополяБільше записів у Новини Нікополя »

Коментарі закриті.