

У Нікополі місцева жителька Анна Жмуйдова разом з собакою ховалася під деревом від ворожого дрона.
Відповідне відео вона оприлюднила на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук», передає Nikopolnews.
У неділю 25 січня Анна Жмуйдова поділилася з підписниками одним з походів до магазину, коли їй довелося ховатися від ворожого дрона. Де один з прикладів сьогодення прифронтового міста. Адже, виходячи з дому люди ніколи не знають, чи повернуться вони знов.
«…Я просто йшла з Бетті в магазин, в результаті, ховалася від дрона під деревом, який просто, як акула “наматував” кола над нами. В такий момент відчуваєш себе мішенню і не знаєш що може спасти на думку тому, хто на тебе полює.. Просто полякає чи все-таки скине своє залізяччя тобі на голову», розповіла Анна.
У Нікополі жінка з собакою ховалася під деревом від дрона: відео
Анна Жмуйдова має 12 собак породи «Спанієль». Кожна з них має свою історію. Своїх чотирилапих друзів жінка називає Спаніельбанда. Їх життя вона показує на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».
Ще новини Нікополя: Сьогодні у Нікополі ворог вбив маму двох дітей, співробітницю «Укрзалізниці» (фото)










Коментарі закриті.