02.10.2022

Никополь

Свежие новости

Рейди поліції у Нікопольському районі: що виявили правоохоронці під час відпрацювання

У Нікопольському районі під час відпрацювання поліцейські виявили контрафактні цигарки та алкоголь, а також інші правопорушення, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольського районного управління поліції.

Майже 6 тисяч пачок тютюнових виробів та близько 60 літрів алкоголю вилучили з незаконного обігу правоохоронці.

Відпрацювання Нікопольського району відбувалося 9 та 10 жовтня, за участі співробітників управління превентивної діяльності поліції Дніпропетровщини, Нікопольського районного управління поліції, а також поліцейських полку поліції особливого призначення.

Під час заходів правоохоронці виявили торгівельні заклади, які працювали із порушеннями вимог законодавства, а також задокументували факти реалізації цигарок і алкоголю без відповідних дозвільних документів.

За період відпрацювання поліцейські склали 217 адміністративних матеріалів, з них 189 – за порушення правил дорожнього руху України. У сфері публічної безпеки складено 22 адміністративних матеріали.

У містах Марганці та Покрові правоохоронці задокументували 5 фактів порушення порядку провадження господарської діяльності та 2 факти порушення правил торгівлі підакцизними виробами. Всього вилучили 84 пляшки алкоголю різного об’єму, майже 6 тисяч пачок сигарет та 7 пачок сумішей для куріння.

На території міста Нікополя поліцейські задокументували факт перевезення лому чорних металів вагою майже 700 кг, без відповідних документів і виявили вантажний автомобіль, який перебував у розшуку виконавчої служби.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Нікопольська поліція запрошує на роботу: список вакансій і вимог

Убийство женщины в Никополе: подробности от полиции

Source