27.01.2022

Никополь

Свежие новости

Здивувались, побачивши поліцію: у Марганці не пощастило двом крадіям

Катерина Андрус

в марганце

У Марганці двоє крадіїв залізли у будівлю колишнього тубдиспансера. Коли побачили поліцію, були дуже здивовані. Про це повідомили в Управлінні поліції охорони, передає Nikopolnews.

В повідомленні зазначається, що працівники наряду реагування Нікопольського відділу поліції охорони спільно з відділенням поліції №2 міста Марганець затримали двох чоловіків, які намагались сховатись у колишній будівлі протитуберкульозного диспансеру.

24 жовтня близько 15-гої години на Центр спостереження та передачі тривожних сповіщень Центру технічної охорони УПО Дніпропетровської області надійшов сигнал про спрацювання охоронної сигналізації у приміщенні протитуберкульозного диспансеру, що на вулиці Єдності.

На місці події правоохоронці одразу помітили двох чоловіків, які побачивши авто поліції спробували заховатись у будівлі, з якої саме і надійшов сигнал «Тривога».

Як виявилось згодом, зловмисники, сподіваючись на те, що дана будівля медичного закладу давно не використовується, вирішили поцупити залишки металевих конструкцій. Але, коли вже витягували через вікно вкрадене дуже здивувались, коли побачили наряд поліції охорони.

Затриманих чоловіків 1967 і 1977 років народження передано слідчо-оперативній групі Марганецького відділення поліції №2 Нікопольського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області для з’ясування обставини події.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

В Марганце задержали серийного вора

Гости из Германии удивились, побывав на никопольском заводе

Вырезал 600 метров кабеля: в Покрове задержали серийного вора

Запис Здивувались, побачивши поліцію: у Марганці не пощастило двом крадіям спершу з'явиться на NikopolNews.