03.12.2022

Никополь

Свежие новости

У Нікополі сьогодні відзначає День народження волонтер Олена Омельченко – привітати можна, перерахувавши допомогу для тварин

Катерина Андрус

в никополе сегодня

У Нікополі сьогодні, в гарну сонячну суботу 30 жовтня, відзначає День народження красива жінка з добрим серцем – відомий волонтер Олена Омельченко (Вошун).

Якщо ви хочете привітати Олену, не потрібно квітів і подарунків. Найкращим подарунком для неї буде допомоги її підопічним. Про це попросила сама Олена. Про це ж пишуть і її друзі.

Так, волонтер Наталя Полякова написала в групі «Хвостаті і чотириногі нікопольці» у Фейсбуці:

Є справжні, щирі люди, перед якими я схиляюся…

Сьогодні день Народження засновника і господині нашого притулку – Олени Омельченко-Вошун!
Зараз у притулку більше сотні хвостиків, весь свій час ця людина проводить у притулку, всі сили віддає своїм підопічним! Доглядає, лікує, годує, дарує свою любов! Інколи їй доводиться дуже важко, але тоді на допомогу повинні прийти ми – нечисленні волонтери та друзі по спільній справі. Прошу всіх, хто хотів би привітати Олену, замість квітів перерахувати на користь притулку будь-яку посильну суму, тим самим допомогти Олені сплатити величезні борги за лікування та харчування хвостиків.

Якщо ви хочете привітати Олену і допомогти бездомним тваринам, ось реквізити

  • Картка Приватбанку 4731 2191 2423 8217. Одержувач Вошун Олена Іванівна

Nikopolnews вітає Олену з Днем Народження. Бажаємо здоров’я, благополуччя, гармонії. І щоб бездомних тварин ставало менше, а свідомих і чуйних людей – більше. Втім, це побажання нам усім.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі хлопчик впав з великої висоти: дитині потрібна допомога

Благодійний фонд в Нікополі тимчасово припинив прийом допомоги

Біля Нікополя під час масштабної пожежі загинули тварини (фото)

Запис У Нікополі сьогодні відзначає День народження волонтер Олена Омельченко – привітати можна, перерахувавши допомогу для тварин спершу з'явиться на NikopolNews.