Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Директор ковід-відділення у Нікополі розповів про ситуацію з коронавірусом у місті

Катерина Андрус

Директор ковид-отделения в Никополе

Медичний директор ковідного відділення у Нікополі Олександр Саморуков розповів про ситуацію з коронавірусом у місті. Вона залишається складною, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на сюжет пресслужби Нікопольської міської ради.

За словами Олександра Саморукова, на даний час, не дивлячись на те, що розмір стаціонару було збільшено на 25 місць (до 175 місць), він є заповненим на 90%. І це при тому, що госпіталізують до стаціонару тільки пацієнтів, які переносять хворобу у важкій і надважкій формі.

Лікар зазначив, що 95% пацієнтів стаціонару – не вакциновані. Хвороба все частіше вражає молодих людей і навіть дітей.

Лікарня ковідного відділення працює у вкрай навантаженому режимі. У всіх пацієнтів стаціонару хвороба протікає важко, всі вони залежні від кисню.

Детальніше – в сюжеті пресслужби НМР:

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Видео из реанимации ковидного отделения Днепра

Открытое на днях ковид-отделение в Покрове уже переполнено

Ковид-отделение в Никополе не принимает пациентку. Что делать?

Запис Директор ковід-відділення у Нікополі розповів про ситуацію з коронавірусом у місті спершу з'явиться на NikopolNews.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1