03.12.2022

Никополь

Свежие новости

Поліція Нікополя перевіряє ковід-сертифікати і дотримання маскового режиму (фото)

Катерина Андрус

Полиция Никополя проверяет

Поліція Нікополя перевіряє ковід-сертифікати і дотримання маскового режиму. Такі перевірки пройшли сьогодні, 11 листопада. Вони тривають з 18 жовтня, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольського районного управління поліції.

З початку дії жорсткого карантину правоохоронці Нікопольського РУП перевірили понад тисячу об’єктів та склали близько 300 адміністративних протоколів за порушення карантинних обмежень.

11 листопада поліцейські Нікопольського районного управління поліції спільно з Держпродспоживслужбою перевірили, як дотримуються протиепідемічних заходів на авто- та залізничному вокзалах, у супермаркетах, магазинах та на місцевому ринку.

Такий контроль здійснюється щоденно з початку запровадження карантинних обмежень. Поліцейські перевіряють наявність COVID-сертифікатів й інших документів у персоналу та відвідувачів закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, спортивних залів, ринків, готелів й інших.

Поліція попереджає, що на порушників карантинних норм чекають штрафи. Від 17 до 34 тис гривень для фізичних осіб. Від 34 до 170 тис гривень для посадовців. За порушення маскового режиму – від 170 до 255 гривень.

Громадян закликають дотримуватись правил карантину.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

С 21 октября полиция Никополя будет патрулировать вокзалы и вагоны поездов

Карантинные рейды: в Никополе и районе полиция зафиксировала 261 нарушение

В Никополе и районе выявили сотни нарушений карантина: рейды продолжаются (фото)

Запис Поліція Нікополя перевіряє ковід-сертифікати і дотримання маскового режиму (фото) спершу з'явиться на NikopolNews.