Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Покрові до Дня Гідності і Свободи відкрили тематичну виставку (фото)

Катерина Андрус

у покрові до дня гідності

У Покрові до Дня Гідності і Свободи, який відзначається в Україні 21 листопаджа, відкрили тематичну виставку у музеї, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на сайт Покровської міської ради.

Серед експонатів виставки у народному історико-краєзнавчому музеї ім. М. Занудька – документи, світлини, книга “Народні Герої України. Історії справжніх’’, подарована музею родиною Дідіків з Харкова (від редакції: Даня Дідик – юний активіст Євромайдану, який став жертвою теракту під час Маршу Єдності у Харкові у лютому 2015 року. Хлопцю на момент загибелі було 15 років).

У Покрові до Дня Гідності

У Покрові до Дня Гідності і Свободи відкрили тематичну виставку

Знайомлячи з виставкою, музейники заначають, що події, які сталися з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року показали усьому світу, що вищою метою для українського народу є збереження людських цінностей та основ демократії.

Саме на Майдані народилася нова українська нація, яка відстоювала ідеали справедливості, правдивості та патріотизму. Сьогодні боротьба за кордони та суверенітет України продовжується.
Цей відрізок історії став надзвичайно важким іспитом для України. Ми маємо зберегти в національній пам’яті ті події, які нагадуватимуть прийдешнім поколінням про ціну здобутої для них свободи, – йдеться в повідомленні на сайті Покровської міської ради.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі відкрили новий меморіал: пам’ятник «Борцям за волю і свободу України» (фото, відео)

Какие фото Никополя увидели в Польше: состоялась персональная выставка Артема Тульчинского

Тепло, уютно и красиво: в Покрове завершают термомодернизацию детского сада (фото)

Запис У Покрові до Дня Гідності і Свободи відкрили тематичну виставку (фото) спершу з'явиться на NikopolNews.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1