Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

За підробку ковід-сертифікату отримав тюремний строк мешканець Кривого Рогу

Катерина Андрус

За подделку ковид-сертификата

За підробку ковід-сертифікату засудили до тюремного ув’язнення мешканця Кривого Рогу, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Національну поліцію у Дніпропетровській області.

За підробку міжнародного свідоцтва про вакцинацію 42-річного криворіжця засуджено до двох років позбавлення волі, – йдеться у повідомленні правоохоронців.

Підробивши свідоцтво про вакцинацію чоловік розмістив у мережі Інтернет оголошення та намагався його продати за 1200 гривень.

В ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що на початку листопада 2021 року біля одного із ринків у Покровському районі міста Кривого Рогу обвинувачений у малознайомого чоловіка придбав печатки лікаря та лікарні однієї із областей України, а також флеш-носій із готовими бланками міжнародного свідоцтва про вакцинацію.

В подальшому роздрукувавши на принтері бланк міжнародного свідоцтва про вакцинацію та залишаючи на ньому несправжні відтиски печаток, чоловік у вказаний спосіб підробив офіційний документ про вакцинацію. Після чого на сайті оголошень зловмисник розмістив об’яву про продаж міжнародних свідоцтв про вакцинацію за 1200 гривень.

Вироком Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України. За підробку ковід-сертифікату чоловікові призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 2 роки та 1 місяць.

Фальшиві ковід-сертифікати: поліція Нікополя і району розпочала 8 кримінальних проваджень

Поліція Нікополя розпочала 6 кримінальних проваджень через фальшиві ковід-сертифікати

Двоих жителей Никопольского района будут судить за фальшивые ковид-сертификаты

Запис За підробку ковід-сертифікату отримав тюремний строк мешканець Кривого Рогу спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1