Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі виявили порушення перевізником графіку руху автобусів у вечірній час

В Никополе выявили нарушение перевозчиком графика движения автобусов в вечернее время

У Нікополі виявили порушення перевізником графіку руху міських автобусів у вечірній час. Йдеться у даному випадку про маршрут №6. Відповідна інформація з’явилася на сайті Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

Через сервіс «Питання меру» до міського голови Нікополя Олександра Саюка звернувся місцевий мешканець, який поскаржився на неналежне виконання перевізником своїх обов’язків. А саме, на порушення графіку руху автобусів, що курсують по маршруту №6.

Увечері з Новопавлівки неможливо виїхати вже о 19:00, – зазначив нікополець.У своїй відповіді громадянину Олександр Саюк повідомив, що порушення дійсно були виявлені за допомогою системи «Прозоре місто». З перевізником проведено бесіду.

Цитуємо відповідь міського голови:

У Нікополі виявили порушення перевізником графіку руху автобусів у вечірній час

“По маршруту міського автобусу № 6 протягом дня здійснюють перевезення пасажирів 6 одиниць транспортних засобів, відповідно графіку руху.

За Вашим зверненням проведена перевірка курсування автобусів за вказаним маршрутом за допомогою відеокамер відео-інформаційної системи «Нікополь-прозоре місто». Перевіркою встановлено порушення виконання графіків руху автобусів в вечірній час.

Інформую Вас про розклад відправлення автобусів у вечірній час від зупинки «пл. Б. Хмельницького»: 18:38, 18:52, 19:10, 19:25, 20:13, 20:25 год. Відповідно орієнтовний час прибуття на зупинку «ЗОШ №17»: 18:58, 19:12, 19:30, 19:48, 20:33, 20:45 год. І далі за маршрутом до кінцевої зупинки «пл. Б.Хмельницького».

Перевізнику по автобусному маршруту № 6 наголошено про неприпустимість даного порушення та попереджено про неухильне дотримання графіків руху автобусів.

Контроль за виконанням рейсів продовжується”.

У Нікополі розповсюджувачів реклами попередили про штрафи через порушення мовного закону

У Нікополі чоловік виявив у своєму погребі незнайомця

У Нікополі виявили наливайку: власнику загрожують штраф і кримінальна відповідальність (фото)

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1