Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Погода у Нікополі на тиждень 21-27 лютого

Погода в Никополе на неделю 21-27 февраля

Залишився всього один тиждень лютого. Закінчується зима, яка видалася досить теплою, що було дуже доречно в умовах енергетичної кризи. А друга половина лютого радує по справжньому весняним теплом. Про те, яка прогнозується погода на тиждень 21-27 лютого Nikopolnews розповість, посилаючись на сайт Синоптик.

Практично весь наступний тиждень буде схожий в плані погоди на кінець попереднього. Тобто, буде тепло. А місцями і сонячно. Наприклад, саме такий день – теплий і сонячний – очікує нас у понеділок, 21 лютого. Буде ясно і до 9 градусів зі знаком ‘плюс’. У вівторок ще тепліше – до 10 градусів вище нуля. Але піде дощ. Також невеликий дощ прогнозують на середу, 23 лютого, буде хмарно з проясненнями.

У четвер і п’ятницю ясно – від 0 до 7 градусів тепла. А на вихідних трохи похолодає. Синоптики обіцяють від 0 до 6 градусів вище нуля. При цьому буде хмарно.

Погода у Нікополі на тиждень 21-27 лютого (скрін з сайту Синоптик)

Погода у Нікополі на тиждень 21-27 лютого

Nikopolnews бажає всім гарного настрою за будь-якої погоди і вдалого тижня.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1