Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі було чутно сирену: що сталося і як діяти

У Нікополі було чутно сирену: що сталося і як діяти

У Нікополі близько 17 години 24 лютого було чутно звук сирени у різних районах міста. Прес-служба виконкому згодом повідомила, що містянам слід ховатися в укриття.

Але пізніше з’явилася нова інформація – від ветерана АТО, директора комунального підприємства «Міськавтодор-1» Олексія Савченко. Він повідомив, що тривога, на жаль, була не навчальна, а БОЙОВА. Але не по Нікополю. Просто у Нікополі було чути звук сирени..

Наступного разу, почувши звук сирени, слід негайно ховатися в укриття, а вже потім розбиратися у причинах тривожних звуків, – закликав Олексій Савченко.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1