Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі вводиться комендантська година: подробиці

У Нікополі вводиться комендантська година: подробиці

У Нікополі вводиться комендантська година як і на всій території Дніпропетровської області. Таке рішення прийняла рада оборони Дніпропетровщини, передає Nikopolnews.

Відсьогодні з 22.00 до 6.00 буде заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

Їх матимуть винятково працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність області.

Якщо людина в заборонений час – протягом комендантської години – перебуває на вулиці, то комендантський патруль має право її зупинити, перевірити наявність документів, які б давали право на перебування на вулиці, чи підтвердити обставину про відсутність таких документів у даної особи, а також встановити причину порушення комендантської години.

Комендантський патруль наділений правом проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла затриманих громадян.

Правоохоронці закликають поставитися з розумінням до цього рішення та поводитися спокійно. В нинішній ситуації ми повинні бути пильними та згуртованими. Дотримуйтесь законності та порядку.

izobrazhenie viber 2022 02 24 19 12 10 792

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1