Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Увага! Інформація про затримання диверсантів у Нікополі хибна

Увага! У соціальних мережах і на деяких сайтах (включаючи всеукраїнське видання «Кореспондент») з’явилася інформація про затримання диверсантів у Нікополі в районі рятувальної станції 26 лютого. Ця інформація не відповідає дійсності!

Зв’язавшись з рятувальною станцією, Nikopolnews дізнався, що фото, розміщене в соціальних мережах, реальне. І було зроблено сьогодні на станції. Але на ньому не ворожі диверсанти, а українські військові. Подробиць ми повідомити зі зрозумілих причин не можемо.

Внимание! Информация о задержании диверсантов в Никополе ложная

Велике прохання – гранично обережно ставитися до будь-якої інформації і поширювати тільки підтверджені офіційно дані. Під час бойових дій стріляє не тільки зброю – йде інформаційна війна, і наша необережність може бути на руку ворогові. Також прохання ніде не публікувати інформацію про пересування українських військ. А водіїв просять не включати відеореєстратори.

 width=

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1