Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

До Енергодара підходить нова ворожа колона з «Градами»: місцеві готуються самотужки зупиняти (відео)

1 86

До Енергодара підходить нова колона ворожої техніки. Нагадаємо, попередня була практично знищена біля Василівки. Місцеві мешканці готуються самотужки зупиняти загарбників.

Ворожа військова техніка на під’їзді до блокпосту. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на дописи міського голови Енергодара Дмитра Орлова у Телеграм.

Міський голова повідомив, що у бік Енергодара йде ще одна колона з танками, “Градами” та піхотою. На території міста є диверсанти.

Жителів Енергодара закликають залишатися вдома, а якщо нині на вулиці – треба негайно йти в укриття.

До Енергодара підходить нова ворожа колона з «Градами»: місцеві готуються самотужки зупиняти

Відео з телеграм-канала «Марганецький очевидець»

Терміново! Нікополь можуть обстріляти з протилежного берега

В Енергодарі 24 лютого обмежили в’їзд та виїзд з міста

Ситуація в Енергодарі і на ЗАЕС станом на 28 лютого: від ворожих військ поблизу майже нічого не лишилося

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1