Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Окупанти під Енергодаром, розвернули колону, побачивши місцевих: відео

Окупанти під Енергодаром, розвернули свою колону, побачивши місцевих: відео

Окупанти під Енергодаром не увійшли на територію міста. Побачивши натовп місцевих, вони розвернули свою колону і пішли геть. Про це повідомляє запорізьке видання 061, передає Nikopolnews.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що сьогодні, 28 лютого, вдень в Енергодарі оголосили сигнал тривоги, а мер Дмитро Орлов повідомив про рух колони танків, «Градов» і піхоти в напрямку міста. Однак ворожа техніка в місто не зайшла, а розвернулася, не доїхавши до блок-посту на в’їзді в Енергодар.

Про це повідомив радник міського голови Енергодара Віктор Бучнев, який вів прямий ефір з блок-посту.

– На блок-посту підійшла колона, дійшли до мосту. Після того як ми почали кричати, щоб вони на *рін йшли від нас, вони розвернулися і пішли. Слава Україні! Першу атаку можна сказати ми відбили, вони навіть на міст не заїхали, постояли і поїхали на *рін. І не повертайтесь, хлопці, вас тут не чекають, тому що Енергодар це українське місто, – сказав Віктор Бучнев.

На даний момент сигнал тривоги у місті скасовано і люди можуть вийти з укриттів.

Окупанти під Енергодаром, розвернули свою колону, побачивши місцевих: відео

До Енергодара підходить нова ворожа колона з «Градами»: місцеві готуються самотужки зупиняти (відео)

Офіційно про ситуацію в Енергодарі 27 лютого

Ситуація в Енергодарі і на ЗАЕС станом на 28 лютого: від ворожих військ поблизу майже нічого не лишилося

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1