Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Що відбувалося сьогодні на 8-му кварталі в Нікополі

Що відбувалося сьогодні на 8-му кварталі в Нікополі

Сьогодні, 28 лютого, вдень багато людей стали очевидцями подій на 8-му кварталі в Нікополі. Тут на дорозі стояли кілька автомобілів, а поряд з ними – озброєні люди у формі і поліцейська машина. Судячи з усього, когось обшукували.

Люди в основному намагалися скоріше проходити або проїжджати мимо. У країні воєнний стан, і навіть в тих містах, куди не дістався російський окупант, стає небезпечно. Потрібно бути максимально пильними та обережними.

Побачивши сьогоднішню картину на 8-му кварталі в Нікополі, багато хто вирішив, що зловили ворожих диверсантів. Офіційної інформації з даної події поки немає, і, можливо, не буде. Очевидці, які довго були присутні на місці подій, розповіли Nikopolnews, що поліція зупинила автомобіль, всередині якого знаходилися особи в стані алкогольного сп’яніння. Чи скоїли вони і інші правопорушення, невідомо.

«А якщо у мене рак»: куди звертатися в Нікополі, як діагностують і лікують онкологію сьогодні

На Дніпропетровщині знайшли мертвим 6-річного хлопчика, який пропав сьогодні

В Нікополі стався вибух у багатоповерхівці — ЗМІ (фото)

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1