Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі є запаси таблеток калію-йодиду, готується механізм роздачі – Олександр Саюк у ранковому зверненні

У Нікополі є запаси таблеток калію-йодиду, готується механізм роздачі – Олександр Саюк у ранковому зверненні

У Нікополі є запаси таблеток калію-йодиду, заявив у своєму ранковому зверненні 4 березня міський голова Олександр Саюк, передає Nikopolnews.

За ніч надзвичайних ситуацій у місті не траплялось, вся інфраструктура та служби працюють у штатному режимі, – запевнив міський голова.

Проте, він констатував, що, на жаль, ніч видалась неспокійною, тривали бої в м.Енергодар, в тому числі й в районі ЗАЕС.

Зараз, за офіційною інформацією від Запорізької обласної військової адміністрації радіаційний фон в межах області лишається без змін та не становить загрози життю та здоровʼю мешканців.

Ми продовжуємо слідкувати за розвитком ситуації та будемо інформувати вас про це, – пообіцяв Олександр Саюк.

Він запевнив, що у Нікополі є необхідні запаси таблеток калію-йодиду, і влада вже готує механізм розповсюдження їх серед жителів найближчим часом.

В котрий раз нагадую! У вайбері та телеграмі створено групи “Нікополь. Оперативна інформація”. Вся інформація, що публікується в них є ПЕРЕВІРЕНОЮ та ОФІЦІЙНОЮ. Зараз війна триває і в інформаційному просторі, багато джерел розповсюджують фейки, тому раджу слідкувати саме за офіційними, перевіреними новинами. Підпишіться на них зараз, якщо раніше не зробили цього, – закликав Олександр Саюк.

Посилання на канали “Нікополь. Оперативна інформація”:

  • Телеграм – https://t.me/NikopolOperativniy
  • Вайбер – https://invite.viber.com/?g2=AQARgVQaSfO2xU7LHylTgyxcWThABy%2FISY7cffmKmbe50b%2FVeZCVBUwstLfqgCTf

Ситуація у Нікополі 3 березня станом на ранок: звернення Олександра Саюка

Олександр Саюк закликав підприємців не накручувати ціни: ситуація у Нікополі ввечері 28 лютого

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1